Slide background

Smak przygody!

Slide background

Cały rok jeździmy konno!

Slide background

Cały rok pływamy kajakami!

 

Tereny do walk Paintballowych

Doskonała zabawa z dużą dawką adrenaliny, świetnie integrująca grupy, pozwalająca zapomnieć o problemach życia codziennego. Posiadamy w wypożyczalni 11 szt. markerów BT-4 slice, 10 szt. markerów marki „TIPPMANN” 98 z ACT, 10 szt. BT-4  bardzo dobrze sprawdzających się na  polach paitballowych, maski Empire Helix Thermal, mundury wojskowe jednoczęściowe oraz rękawice ochronne. Na terenie bazy w  Domaniewicach do dyspozycji naszych gości przeznaczamy pole paintballowie usytuowane w parku. Korzystamy także z  lasu, który znajduje się w  bezpośredniej bliskości ośrodka. W niedalekiej odległości od Domaniewic proponujemy również tereny atrakcyjne nadające się do przeprowadzenia tego typu imprez.

Uwaga!

Wymieniliśmy praktycznie cały sprzęt na nowy !
Dojeżdzamy w umówione wcześniej miejsce, doliczając jedynie koszty paliwa !

Zapraszamy !

Propozycje rozgrywek:

 

„ZDOBYCIE BUDYNKU’’ – grupa A zajmuje budynek ( 300m2 ), grupa B atakując z kilku stron stara się go zdobyć.
„ZDOBYCIE CHORĄGWI” – każda z grup A i B posiada własną bazę w której znajdują się Chorągwie, zadaniem jest opanowanie bazy i zdobycie barw drużyny przeciwnej.
„KAŻDY Z KAŻDYM” – na teren pola wchodzi od 3 do 5 graczy zajmują pozycję i na sygnał rozpoczynają zabawę – nikt z obecnych na polu nie ma partnera walczy sam przeciwko wszystkim.
„TYLARIERA” – naprzeciwko siebie w rzędach stoją dwie drużyny A i B, na sygnał mierzą do siebie i strzelają jeden raz – trafieni odpadają pozostali z obu drużyn robią krok do przodu, następny sygnał i strzał – trafieni odpadają, pozostali krok do przodu itd. coraz bliżej…

 

„POJEDYNEK” – dwaj przeciwnicy odwracają się tyłem do siebie sekundant odlicza, rywale robią każdy po 10 kroków odwracają się i strzelają - trafiony odpada…
„PASOWANIE” – osoba biorąca udział po raz pierwszy w zabawie zostaje pasowana, ma do przebiegnięcia odcinek 50m pozostali uczestnicy ustawiają się w jednym rzędzie w odległości ok. 25m od jego trasy, na hasło rusza a koledzy starają się trafić do ruchomego celu.
„TARCZA” – zabawa bezpieczna dla dzieci pod nadzorem opiekuna, strzały do tarczy lub manekina
"HARDCORE" - z reguły gra, która kończy impreze :) gramy do końca kulek schodzi z pola osoba z pustym magazynkiem, nie liczymy trafień.

PO ZAKOŃCZONYM SPŁYWIE, PAINTBALLU LUB JEŹDZIE KONNEJ ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z POZOSTAŁYCH ATRAKCJI OŚRODKA ( PIŁKA PLAŻOWA, BADMINTON, GRILL, NATRYSKI, ITP... ) KOSZT: 10 ZŁ OD OSOBY

Cennik

Wypożyczenie kompletnego sprzętu (marker, maska, mundur i rękawice ochronne 60zł od osoby ( w tym 100 kulek )

Wypożyczenie kompletnego sprzętu (marker, maska, mundur i rękawice ochronne 70zł od osoby ( w tym 200 kulek )

Wypożyczenie kompletnego sprzętu (marker, maska, mundur i rękawice ochronne 80zł od osoby ( w tym 300 kulek )

Wypożyczenie kompletnego sprzętu (marker, maska, mundur i rękawice ochronne 95zł od osoby ( w tym 500 kulek )

Kolejne kulki w cenie 70 zł za 500 sztuk

Strzały do tarczy lub manekina 25 gr / 1 kulka (bez obowiązku wypożyczania sprzętu i ubioru)